Avantaj & Söylemler - Kartuş Sepeti
10 GÜN BOYUNDA İADE VE DEĞİŞİM GARANTİSİ
%100 Orijinal Ürün
SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN KARGODA!

Avantaj & Söylemler

Avantajlı Fiyat
Size en uygun fiyatları vermek adına deneyimli ekibimiz her hafta yüzlerce farklı fiyatı kontrol ederek revize işlemi gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra size en uygun fiyatı sunmak için tüm international distribütör ve aracı kanallarla iletişim halinde en uygun fiyatlı ürünleri temin etmeye çalışmakta. Buna istinaden siz değerli müşterilerimize aradığınız her ürün için en avantajlı fiyatları sunmaktayız.

Destek Ekibi
Alanında uzman bir ekibe sahip müşteri temsilcisi arkadaşlarımızın yardımı ile ürünler ile ilgili bilgileri ve daha birçok konuda online veya telefon ile ulaşarak destek alabilirsiniz. İlgili temsilcilerimiz ile fiyat bilgileri dışında ürünler ve yelpazeleri hakkında birçok öneri ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hizmette tanışmanızı istediğimiz öncelikli tutum müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesidir. Bu yolda bütün enerjimizi talep ve beklentilerinizi aşmak adına harcıyoruz.

Lojistik
Siparişinizin sisteme düşmesiyle birlikte ilk satışta olduğu gibi tatlı bir telaşla bu süreç fatura işlemleri, ürünlerin depodan alınıp son kontrollerinin yapılıp titizlikle paketlenmesi, ilgili adres pusulalarının eklenip anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslimi ile son bulur. Hâlihazırda binlerce ürünü stokumuzda bulunduruyor olduğumuz için siparişlerinizi en kısa sürede teslim edebilme imkânına sahibiz.